צור קשר
04-8415650
דף הבית / חברה לאיתור נזילות מים

חברה לאיתור נזילות מים

חברת לאיתור נזילות שמכבדת עצמה מקפידה להחיש את פעמיה יד ביד עם הטכנולוגיה המתחדשת בתחום, המתקדמת בצעדי ענק.

תפקידה אף להגביר את המודעות מול הצרכנים אשר לעיתים אינם פנויים או חשופים לשרותים הקיימים ולהתחדשותם. איתור נזילות וגילוי דליפות מתחדשים מידי יום וכבר כעת, מאפשרים רמת דיוק נקודתית.

המשמעות  יכולת גילוי נזקים בצנרת מבעוד מועד, המאפשר חסכון ניכר, מעבר לחיסכון ומניעת אובדן או פחת מים, בעלויות תחזוקה.

אז האם התקדמתם עם הטכנולוגיה או נשארתם במקום?

אתם חשים כי חשבון המים שלכם תופח מבלי סיבה ניכרת לעין? מרגישים לא טוב עם צריכת המים. יתכן וגם אצלכם ישנה נזילה סמויה.

דמיינו בנפשכם לו היינו חשים אותן תחושות בגופנו. הלב מתאמץ, יותר דפיקות לב אבל הגוף לא עובד יותר טוב. מן הסתם היינו מייד ניגשים ועושים א.ק.ג, צינטור וכו׳ …

עכשיו חשבו על אותה הסיטואציה המתרחשת בקווי אספקת מים עירוניים ונסו להעריך את הכספים המבוזבזים ואת כמויות המים העצומות היורדות לטמיון.

מחקרים שנעשו בתאגידי מים בעולם מוצאים כי דליפות ונזילות סמויות אחראיות על בין

12%-15% מתצרוכת המים. בחישוב פשוט של עלות מגיעים למסקנה כי פתרון מוקדם לתופעה ישתלם מאוד בטווח הזמן הארוך ופעמים רבות עוד בשנה הראשונה לקבלת השירות.

 

איתור נזילות בתאגידי מים ורשויות מקומיות

צרכני המים הגדולים ביותר בישראל הינם הרשויות המקומיות ותאגידי המים המספקים שירות לתושבים. אמנם אין הם החוליה האחרונה בשרשרת האספקה אך הם אלה האמונים על קווי האספקה לצרכן.

בשל הצורך לספק מים באופן תדיר לאזרח מתעוררת בעיה רצינית כאשר ישנה דליפה בצינורות בעלי קוטר גדול יחסית, ובעלי חשיבות גבוהה שלא ניתן להשביתם, אפילו באופן זמני.

תאגידי מים ורשויות עושים שימוש בקטרים וסוגים שונים של צנרת ומשכך דורשים טיפול ייעודי וייחודי המאפשר שימוש בשיטות וטכנולוגיות שונות, שיטות אקוסטיות,שיטות הידרופוניות, טרמיות ועוד. לצינורות בקטרים שונים, בדרך כלל עד “20” וגם אלה העולים על כך.

כיום, קיימות שיטות חדשניות לגילוי מוקדם של נזילות, פגמים וליקויים בצנרת והערכת מצב תחזוקת הצנרת.

המערכות המתקדמות מאפשרות לגלות דליפות בגודל של ראש סיכה ובכמויות בסדר גודל של 100 מ”ל לדקה. כמו כן, הן מאפשרות לאתר כיסי אוויר או גז בצינורות שפכים ומים ולנטר את מיקומם ברמת דיוק של פחות מ-1 מטר.

לצד השירותים המוצעים לתאגידי מים, רשויות מקומיות ולארגונים המפעילים מערכות צנרת מים, ביוב בלחץ גאז ודלק, קיימות מערכות טכנולוגיות המספקות מידע גאוגרפי לצורך מיפוי הצנרת ומאפשרות חיבור של אמצעי בדיקה נוספים כגון חיישנים אלקטרומגנטיים, מצלמות וידיאו ועוד לכל צורך שיקום.

 

איך בוחרים חברה לאיתור נזילות ?

  • הערכת נזק ותועלת אם מדובר על נזילה גדולה בצינורות בעלי חשיבות רבה שלא ניתן להשביתם ולו לזמן קצר אזי,  זו המסוגלת לתת תשובות גם לצינורות בעלי קוטר גדול, יחסית. חשוב מאוד לבחור בחברת איתור נזילות מקצועית המצוידת בטכנולוגיות ושירותים מתקדמים. כאשר מדובר על נזק חמור כדאי לבחור בטובים ביותר שילמדו בקלות ובמהירות את מאפייני האתר והצנרת, ויאספו את כל המידע הקיים על המערכות השונות. זכרו כי גילוי מיקום הנזילה המדויק יחסוך זמן רב וכסף רב בעת התיקון.

 

  • מענה מיידי היענות מידית מצד חברת איתור הנזילות הוא אחד המדדים למקצועיות ולרמת השירות שינתן. ישנן תקלות אשר לא מאפשרות דיחוי ודורשות ניטור וטיפול מיידי ולשם כך דרושה חברה שיודעת לספק את השירותים בזמן ובמהירות. יתרה מכך, ללוח הזמנים אותו תבנה החברה לטיפול בתקלה יש להיות משמעות כלכלית. חשוב להבין כי תקלות מסוימות דורשות צוותי עבודה מתוגברים ותכנית עבודה מקיפה שתדרוש היערכות מצד נותני השירות אך כמובן שזה צריך להתבצע בזמן סביר.
  • מקצועיות ו”סל” השירותים – יתכן כי  איש התחזוקה שלכם מקצועי מאוד בעבודתו אך אינו מחזיק בציוד המתאים ולכן אינו יכול לטפל בתקלה לשביעות רצונכם. לכן, יש לבחור חברת איתור נזילות מקצועית ומצוידת בטכנולוגיות מתקדמות. כזאת היכולה לספק מגוון פתרונות לבעיות של נזילות ודליפות. לא די בטיפול מקומי בתקלה שרק יניח “פלסתר” זמני אלא היכולת לפתור לחלוטין את מקור הבעיה ולדאוג כי לא תחזור בעתיד. יתר על כן, מקצועיות החברה יכולה להשפיע מאוד על עלויות השירות, שכן זול עולה ביוקר ומצריך שירותים נוספים שיוצאו את שכרכם בהפסדכם.
  • מחיר הנזילההמחיר חשוב אך כמובן כי אינו בבת הכל. פרסומים חסרי אחיזה במציאות נועדו אך ורק לתפוס את תשומת הלב ולא בכדי לתת פתרון מקיף. בפתרון דליפות רציניות יש לשכור חברת איתור המסוגלת לפתור את התקלה לשביעות רצונכם, שמבינה לעומק מערכות צנרת במסגרת זמן סביר ואף מסייעת בהערכת אומדן תקציבי. כל אלה יבטיחו כי המחיר המשולם עבור השירות מתבטא בחסכון עתידי.
  • המלצות על חברות איתור נזילות – מציאת חברת איתור נזילות מומלצת דורשת מחקר מקדים: חיפוש החברות השונות המספקות את השירות הדרוש, בדיקה של סל השירותים אותו הם מספקים, בדיקת זמני המענה וקריאת ביקורות של אחרים אשר צרכו את השירות בעבר. ניתן לבקש המלצות מלקוחות עבר שצרכו את השירות.
  • ערך מוסף – האם מעבר לאיתור הנזילה מציעה החברה ערך מוסף ?כגון מעקב אחר מצב הצינורות, בדיקת פגמים, ניטור מיקומים מדויקים של תקלות, זיהוי מצב החומרים בצינור וכדי? כל אלה יכולים להטות את הכף בבחירת חברת גילוי הנזילות ולהבטיח לכם כי בחרתם נכון.

 

 

חברת איתור נזילות ברשויות מקומיות ותאגידי מים

חברת גאיא מספקת שירותי איתור וניטור דליפות זורמים, לרבות מים גז ושפכים (בלחץ).

החברה מפעילה צוותי עבודה מיומנים המספקים מענה מיידי לקריאת הלקוח.

בין לקוחותינו ניתן למצוא :תאגידי מים וביוב, רשויות מקומיות, מוסדות ואיגודים, חברות וארגונים בעלות תשתיות דלקים וגז ועוד.

הפתרונות אותם מציעה חברתנו נשענים על סוגים שונים של טכנולוגיות מתקדמות, בהתאם לאופי הבעיה, התשתית הקיימת והצרכים של הלקוח.

שירותי החברה מאפשרים דיוק אופטימלי באיתור וניטור הדליפה, סוג הזורם ובנזק הנגרם לצנרת. כמו כן, מציעים חלק משירותינו אפשרות לזיהוי קורוזיה, זיהוי כיסי אוויר וגז ואף בדיקת מצב החומרים המרכיבים את הצינורות.

 

חיפוש באתר